• Tylko online

Organizacja czasu pracy - pigułka wiedzy

430,50 zł
Brutto

Pigułka wiedzy rozwijająca kompetencje własne „Organizacja czasu pracy"

Czas trwania: 3-8 minut

Wymagania: połączenie internetowe

Oferowana cena jest ofertą promocyjną i dotyczy sytuacji, kiedy potencjalna grupa pracowników mogących skorzystać z danej pigułki nie przekracza 100 osób. Przy większej liczbie potencjalnych uczestników, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Ilość

Wirtualna pigułka wiedzy poświęcona zagadnieniu organizacji czasu pracy pomoże Ci:

- efektywniej planować zadania,

- nadawać właściwe priorytetu względem oczekiwanego efektu,

- zrozumieć zasady organizacji czasu.

Dowiesz się:

- jakie są zasady organizacji czasu,

- jak nadać priorytetu poszczególnym zadaniom ze względu na ich ważność oraz pilność.

Nauczysz się:

- organizować zadania w czasie,

- planować zadania zgodnie z zasadami organizacji czasu pracy,

- efektywnie wykorzystywać czas zaplanowany na pracę.

Zakup wirtualnej pigułki wiedzy: po dokonaniu płatności online Konsultant naszej firmy skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić Twój zakup. Wybraną pigułkę wiedzy otrzymasz w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego w formacie zip, gotowym do implementacji na Twojej platformie e-learningowej. Produkty e-learningowe wyślemy do Ciebie wetransferem lub w inny, wygodny dla Ciebie sposób.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce FAQ: https://eprofes.pvi.pl/sklep/content/5-faq

- Interesuje Cię opcja wdrożenia pigułki wiedzy w layout Twojej organizacji?

- Zastanawiasz się nad opcją czasowej dzierżawy pigułek?

- Chcesz kupić większą liczbę szkoleń i pigułek?

- Chcesz zapoznać się ze strefą demo naszych produkcji e-learningowych

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@profes.com.pl, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną, atrakcyjną ofertę cenową.

15 Sztuk
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.